Het schoolteam 2017-2018

Schoolleiding     
Directeur Mw. Daphne Mutter directie@plataan-pernis.nl
     
Groepsleerkrachten    
Groep 1/2A Mw. Marian Zom mzom@plataan-pernis.nl
  Mw. Karina Tonneyck ktonneyck@plataan-pernis.nl
Groep 1/2B Mw. Tina Clasquin tclasquin@plataan-pernis.nl
  Mw. Karina Tonneyck ktonneyck@plataan-pernis.nl
Groep 3 Mw. Rabia Keskinkiliç rkeskinkilic@plataan-pernis.nl
Groep 4 Mw. Linda de Bloois  lbloois@plataan-pernis.nl
Groep 5 Mw. Neiske Quicken

nquicken@plataan-pernis.nl

Groep 6 Mw. Marja Amsterdam

 

  Mw. Inge de Groot inge@plataan-pernis.nl
Groep 7 Dhr. René Heemskerk

rheemskerk@plataan-pernis.nl

  Mw. Inge de Groot

inge@plataan-pernis.nl

Groep 8 Dhr. Stefan van den Berg

sberg@plataan-pernis.nl

  Mw. Sylvia Buijtendijk

sbuijtendijk@plataan-pernis.nl

   

 

Vakleerkracht bewegingsonderwijs    
Lekker-Fit!  Dhr. Martijn van Golden  
     
Interne begeleiding    
IB-er/ Aandachtsfunctionaris Mw. Ester de Nijs enijs@plataan-pernis.nl
     
Overige taken en medewerkers    
Onderbouwcoördinator Mw. Marian Zom

mzom@plataan-pernis.nl

Bovenbouwcoördinator/talentbegeleider Mw. Sylvia Buijtendijk sbuijtendijk@plataan-pernis.nl
Gedragspecialist/Goed-gedrag-coördinator Mw. Neiske Quicken nquicken@plataan-pernis.nl
Leescoördinator Mw. Karina Tonneyck ktonneyck@plataan-pernis.nl
Leescoördinator Mw. Linda de Bloois lbloois@plataan-pernis.nl
Woordenschatcoördinator Mw. Rabia Keskinkiliç rkeskinkilic@plataan-pernis.nl
Rekenspecialist/Techniekcoördinator Dhr. René Heemskerk rheemskerk@plataan-pernis.nl
Arbomeester Dhr. René Heemskerk

rheemskerk@plataan-pernis.nl

Vertrouwenspersoon Dhr. René Heemskerk

rheemskerk@plataan-pernis.nl

ICT Dhr. Stefan van den Berg

sberg@plataan-pernis.nl

Website/ Nieuwsbrief Mw. Karina Tonneyck

ktonneyck@plataan-pernis.nl

Conciërge Dhr. René Keller

rkeller@plataan-pernis.nl

School Maatschappelijk Werk Mw. Carla Huson

carlahuson@flexusjeugdplein.nl